CTM İnşaatCTM İnşaat

Müşteri İlişkileri

1

Teslim süreci

CTM İnşaat olarak, tüm projelerimizde yapım süresi ve teslim süresine oldukça dikkat ediyor ve sürelerimize sadık oluyoruz.

2

Proje ilerleme süreçleri

CTM İnşaat olarak, tüm projelerimizde proje ilerleme süreçlerini önemsiyoruz. Müşterilerimize haftalık, aylık ve proje süresince bilgilendiriyoruz.

3

Tapu süreçleri

CTM İnşaat olarak, tüm projelerimizde tapu işlemlerindeki alım ve satım işlemlerini dikkate alarak en ince detaylara sizlere yardımcı oluyoruz.

4

Site yönetim süreçleri

CTM İnşaat olarak, projelerimizde site yönetimiyle ilgili çalışmalara yer veriyoruz. İdari, Mali, Hukuki hizmetlerimiz yanında Güvenlik, temizlik, Teknik, Bahçe Bakım onarım gibi hizmetleri sağlıyoruz.

Tanıtım Filmi

Ctm İnşaat - İletişim Bilgileri

+90 262 344 20 02
info ( at ) ctminsaat.com.tr
Fatih Mah. Cumhuriyet Cad. B Blok No:515/BC
Başiskele/KOCAELİ

CTM İnşaat Hakkında
Şirketin deneyimli teknik kadrosu, yurtiçi ve yurtdışında birçok prestijli yapının inşasında görev almıştır. (Levent Loft Residence, İstanbul Olimpiyat Stadı, ABD İstinye Başkonsolosluk binası, Hyatt Regency Hotel-Kiev, Endem TV Kulesi -Büyükçekmece……)  Şirket kuruluşundan bu yana nitelikli konut projelerine imza atmıştır. Projelerin yüksek kalitede ve taahhüt edilen sürede bitirilmesi şirketin ana prensibidir.

Categories
  • Kategori yok
Latest Posts